| BRAND | Cooler Master |
| Model | MASTERBOX NR200P |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | Included : Top : 120 mm x 2/ Support : Rear : 92 mm x 1 , Bottom : 120 mm x 2, Top : 120 mm x 2, Side: 120/140 mm x 2 |
| Support VGA size | L: 330mm (incl. power connector), H: 156mm (incl. power connector), W: 60mm (triple slot) |
| Front Panel I/O | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x 3.5mm Headset Jack (Audio+Mic) |
| Color | White |
| Dimension | 376 x 185 x 292 mm |
| Material | Steel, Plastic, Mesh, Tempered Glass |
| Motherboard support | Mini-DTX , Mini-ITX |
| Factor | Mini-ITX |
| N/A | |
| N/A |
| Model | MASTERBOX NR200P |
|---|---|
| Cooling Fan | Included : Top : 120 mm x 2/ Support : Rear : 92 mm x 1, Bottom : 120 mm x 2, Top : 120 mm x 2, Side: 120/140 mm x 2 |
| Support VGA size | L: 330mm (incl. power connector), H: 156mm (incl. power connector), W: 60mm (triple slot) |
| Front Panel I/O | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x 3.5mm Headset Jack (Audio+Mic) |
| Dimension | 376 x 185 x 292 mm |







