| BRAND | Cooler Master |
| Model | NR200PV2-KCNN-S00 |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | • Pre-installed Fan – Bottom : 120 mm 650~1800rpm PWM SickleFlow x — • Fan Support – Top : 120 mm x 2 / 140 mm x 2 – Bottom : 120 mm x 1 — • Radiator Support – Top : 120 / 140 / 240 / 280 mm |
| Support VGA size | 357 mm |
| Front Panel I/O | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Color | White |
| Dimension | 372 x 185 x 292mm |
| Material | SGCC Steel , Mesh , Tempered Glass |
| Motherboard support | Mini-ITX |
| Factor | Mini-ITX |
| N/A | |
| N/A |
| Model | NR200PV2-KCNN-S00 |
|---|---|
| Cooling Fan | • Pre-installed Fan – Bottom : 120 mm 650~1800rpm PWM SickleFlow x — • Fan Support – Top : 120 mm x 2 / 140 mm x 2 – Bottom : 120 mm x 1 — • Radiator Support – Top : 120 / 140 / 240 / 280 mm |
| Support VGA size | 357 mm |
| Front Panel I/O | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Dimension | 372 x 185 x 292mm |




