| BRAND | Antec |
| Model | CX200M RGB ELITE WHITE |
| Built-in Power Supply | No |
| Cooling Fan | • Pre-installed Fan – Rear : 120 mm RGB x 1 – Top : 120 mm RGB x 2 – Bottom : 120 mm RGB x 2 — • Fan Support – Rear : 120 mm x 1 – Top : 120 mm x 2 or 140 mm x 2 – Bottom : 120 mm x 2 |
| Support VGA size | 330 mm |
| Front Panel I/O | • USB 3.0 Type-A x 2 • Headphone & Mic Combo x 1 |
| Color | White |
| Dimension | 350 x 210 x 392 mm |
| Material | Steel, Tempered Glass |
| Motherboard support | Micro-ATX , Mini-DTX , Mini-ITX |
| Factor | Micro ATX |
| Gross Weight | 5.13 kg |
| Dimension (W/H/D) | 438 x 400 x 265 mm |
ที่มา :Antec CX200M RGB ELITE







