(BVX650I-VN) APC UPS (เครื่องสำรองไฟ) Easy-UPS 650VA/360W
[block id=”short-description-product”]
฿1,900
ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ติดต่อสอบถามราคาพิเศษ
Line : @greatocean
Tel : 099-495-8880
Facebook : https://www.facebook.com/gtoengineer/
Email : support@gtoengineer.com
(BVX650I-VN) APC UPS (เครื่องสำรองไฟ) Easy-UPS 650VA/360W
[block id=”short-description-product”]
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | APC |
| Series | BVX |
| UPS Series | Easy & Back UPS |
| UPS Type | Line interactive |
| Rated power in VA | 650VA |
| Rated power in Watt | 360W |
| Input voltage | 140…300 V, 50/60 Hz +/- 3 Hz auto-sensing |
| Output frequency | 50/60 Hz +/- 1 Hz sync to mains |
| Wave type | Stepped approximation to a sinewave |
| Input Connection | 1x NEMA 5-15P |
| Output Connection | 4x universal 5-15R |
| Battery type | Lead-acid battery, 12V |
| Rechrage Time | 8 hrs. |
| Color | Black |
| UPS Form Factor | Tower |
| Dimension (HxWxD) | (14.2 x 10.1 x 30) cm. |
| Net weight | 4.2 kg. |
| Warranty | 2Year Onsite 8×5 |